Menu
 
Human resources

Management positions

Director

Blasco Ibáñez, Pilar, direccio@easdalcoi.es

Deputy director

Vicens Molina, Carmina, vicensc@easdalcoi.es

Secretary

Juan Morant, Maribel, vicedireccio@easdalcoi.es

Head of studies

García Tormo, Esther, jefatura_cicles@easdalcoi.es
Gisbert Gisbert, Toni, jefatura_superior@easdalcoi.es

Caretaker

Alfaro, Paco, alfarop@easdalcoi.es
Enguix, Rosario enguixr@easdalcoi.es

Administration

Informació general, info@easdalcoi.es
Secretaria, secretaria@easdalcoi.es
Erasmus, erasmus@easdalcoi.es
Pràctiques d'Empresa, practicas_empresa@easdalcoi.es
Biblioteca, biblioteca@easdalcoi.es

Communication

Degree Studies

Departament de Disseny Gràfic,dissenygrafic@easdalcoi.es
Departament de Producte, producto@easdalcoi.es
Departament de Interiors, interiores@easdalcoi.es
Departament de Moda, moda@easdalcoi.es
Departament de Il·lustració Aplicada, ilustracion_aplicada@easdalcoi.es

Higher Education Cycle Studies

Departament Animació, animacion@easdalcoi.es
Departament Il·lustració, ilustracion@easdalcoi.es
Departament Gràfica Publicitària, grafica_publicitaria@easdalcoi.es
Departament Assistent Producte Gràfic Imprés, apgi@easdalcoi.es
Departament Projectes d'Obra i Decoració, pdo@easdalcoi.es
Departament Estilisme Indumentària, estilismo_indumentaria@easdalcoi.es
Web, web@easdalcoi.es
Notícies Web

Teaching staff

IT means

Abad Lluch, Dolors, abadd@easdalcoi.es 
Arques Castelló, Magdalena, arquesm@easdalcoi.es
Cebolla Román, Mº Amparo, cebollam@easdalcoi.es
Constant Grau, Francisca Josefa, constantp@easdalcoi.es
Deusa Gea, Natxo, deusai@easdalcoi.es
Lozano Lozano, David, lozanod@easdalcoi.es
Martínez Vidal, María Amparo, martinezva@easdalcoi.es
Puertes Puerto, Xavier, puertesx@easdalcoi.es
Ros Ruiz, Santiago, ross@easdalcoi.es

Drawing

Aledón Cuesta, Inmaculada, aledoni@easdalcoi.es
Cubells Ruiz, Rosa, cubellsr@easdalcoi.es
Gómez Martín, David, gomezda@easdalcoi.es
Ibáñez Barberán, Gema, ibanezg@easdalcoi.es
Llopis Grau, Jerjes, llopisj@easdalcoi.es
López Mateo, Encarna, lopeze@easdalcoi.es
Martínez Reig, Mª Ángeles, martinezrm@easdalcoi.es
Ortiz Jordà, Diana, ortizd@easdalcoi.es
Remohi Fabia, Isabel, remohis@easdalcoi.es
Saura Mesas, María Carmen, sauramc@easdalcoi.es
Seguí Ruiz, Alejandro, seguia@easdalcoi.es
Vega Oreña, Patricia, vegap@easdalcoi.es

Audiovisual means

Botella Naval, Gemma, botellag@easdalcoi.es
Cortés Esteve, Diana, cortesdi@easdalcoi.es
Espí Dura, Remei, espir@easdalcoi.es
Gómez Duet, Belén, gomezb@easdalcoi.es
Herrera Llobet, Gloria Carmen, herreragc@easdalcoi.es
Puchades Ferri, Carlos, puchadesc@easdalcoi.es
Sarrión de Alcantarilla, Gràcia, sarrionmg@easdalcoi.es

Materials and Technology

Juan Morant, Maribel, juanm@easdalcoi.es
Pérez Tormo, José Ignacio, perezn@easdalcoi.es
Salmerón Cambra, Sergi, salmerons@easdalcoi.es

Organization and Labour legislation

Castelló Aparici, Matilde, castellomt@easdalcoi.es
Fernández Madrid, Mª Cruz, fernandezm@easdalcoi.es
Gisbert Gisbert, Toni, gisbertt@easdalcoi.es
Mendoza Gastearana, Arancha, mendozaa@easdalcoi.es
Miquel Murcia, Jordi, miquelj@easdalcoi.es
Ortuño Soriano, Vicenta, ortunov@easdalcoi.es
Selfa Font, Javier, selfaj@easdalcoi.es

Photography

Carbonell Galiana, Juan, carbonellj@easdalcoi.es
Cascant Pla, María Magdalena, cascantm@easdalcoi.es
García Llorens, Jose Luís, garciajl@easdalcoi.es
García Tormo, Esther, garciae@easdalcoi.es
Gran Moreno, José Ángel, granj@easdalcoi.es
Mira Alfonso, Sara, miras@easdalcoi.es
Miralles Llorens, Lilia, mirallesl@easdalcoi.es
Tarruella González, Jesús, tarruellaj@easdalcoi.es

History

Andrés Devesa, Anna Esperanza, andresae@easdalcoi.es
García Perez, Joel, garciaj@easdalcoi.es
Sala Llucián, Salomé,   salas@easdalcoi.es
Vázquez Blanco, Alberto, vazqueza@easdalcoi.es

English

Adsuar  Cava, Andrea, adsuara@easdalcoi.es
Martínez López, Diana, martinezd@easdalcoi.es
Sánchez Vicent, Inés, sanchezi@easdalcoi.es

Interior Design

Blasco Sánchez, Pilar, blascop@easdalcoi.es
Blasco Giménez, Juan José, blascojj@easdalcoi.es
Huertas Alós, Belén, huertasb@easdalcoi.es
Reig Calabuig, Maria, reigm@easdalcoi.es
Vicens Molina, Carmina, vicensc@easdalcoi.es
Vidal Calatayud, Almudena, vidala@easdalcoi.es

Product Design

Alborch Beneito, Amanda, alborcha@easdalcoi.es
Manteca Molina, Carlos, mantecac@easdalcoi.es
Roldán Jiménez, Jose Joaquin, roldanj@easdalcoi.es

Fashion Design

Cabañes Falomir, Josefa, cabanesj@easdalcoi.es
Casañ Pallardo, Carolina, casanyc@easdalcoi.es 
Fresneda Segura, Mª Ángeles, fresnedam@easdalcoi.es
Gómez Martín, Diana, gomezd@easdalcoi.es
Rodríguez García, Tomás, rodriguezt@easdalcoi.es
Torrijos Martínez, Bárbara, torrijosb@easdalcoi.es

Graphic Design

Calbo Such, Rafael, calbor@easdalcoi.es
Cremades Juan, Miguel Ángel, cremadesma@easdalcoi.es
De la Cruz Nieto, Juan, delacruzj@easdalcoi.es
Enguix Soriano, María Victoria, enguixmv@easdalcoi.es
Expósito Andrés, Lourdes, expositol@easdalcoi.es
Fernández Monllor, Antonio, fernandeza@easdalcoi.es
Ferrara Garro, David, ferrarad@easdalcoi.es
Galiana Cardona, Beatriz, galianab@easdalcoi.es
Garrido Aracil, Just, garridoj@easdalcoi.es
Garrigos Pina, Consuelo, garrigosc@easdalcoi.es
Mañó Girau, Helena, manyoh@easdalcoi.es
Rodríguez Orts, Rodrigo Emilio, rodriguezr@easdalcoi.es
Rosaleñ Olmos, Oscar Salvador, rosaleno@easdalcoi.es
Sanz Rabadan, Pep, sanzj@easdalcoi.es
Serrano García, Jorge, serranoj@easdalcoi.es

 

També et pot interesar:
History
Location
Identity
TERMS OF USE