Menu
 
Equip Humà

Càrrecs directius

Director

Corbí Cabrera, Eduard, direccio@easdalcoi.es

Vicedirectora

Blasco Sánchez, Pilar, direccio@easdalcoi.es

Secretària

Gisbert Granados, Rosana, gisbertr@easdalcoi.es

Caps d'estudi

García Tormo, Esther, jefatura_cicles@easdalcoi.es
Gisbert Gisbert, Toni, jefatura_superior@easdalcoi.es

Consergeria

Alfaro, Paco, alfarop@easdalcoi.es
Piqueres, Pepa, piqueresp@easdalcoi.es
 

Administració

Informació general, info@easdalcoi.es
Secretaria, secretaria@easdalcoi.es
Erasmus, erasmus@easdalcoi.es
Pràctiques d'Empresa, practicas_empresa@easdalcoi.es
Biblioteca, biblioteca@easdalcoi.es
 

Comunicació

Estudis Superiors de Disseny
Departament de Disseny Gràfic,dissenygrafic@easdalcoi.es
Departament de Producte, producto@easdalcoi.es
Departament de Interiors, interiores@easdalcoi.es
Departament de Moda, moda@easdalcoi.es
Departament de Il·lustració Aplicada, ilustracion_aplicada@easdalcoi.es

Cicles Formatius
Departament Animació, animacion@easdalcoi.es
Departament Il·lustració, ilustracion@easdalcoi.es
Departament Gràfica Publicitària, grafica_publicitaria@easdalcoi.es
Departament Assistent Producte Gràfic Imprés, apgi@easdalcoi.es
Departament Projectes d'Obra i Decoració, pdo@easdalcoi.es
Departament Estilisme Indumentària, estilismo_indumentaria@easdalcoi.es

Web, web@easdalcoi.es
Notícies Web
 

Claustre professors

Mitjans Informàtics

Abad Lluch, Dolors, abadd@easdalcoi.es
Arques Castelló, Magdalena, arquesm@easdalcoi.es
Deusa Gea, Nacho, deusai@easdalcoi.es
Gonzalez Cavero, Maria Teresa, gonzalezm@easdalcoi.es
Lozano Lozano, David, lozanod@easdalcoi.es
Morales Morales, Rafaela, moralesr@easdalcoi.es
Quilon Resa, Juan Pedro, quilonj@easdalcoi.es

Dibuix

Aledón Cuesta, Inmaculada, aledoni@easdalcoi.es
Fernández Escriba, Rosa, fernandezr@easdalcoi.es
Llopis Grau, Jerjes, llopisj@easdalcoi.es
López Mateo, Encarna, lopeze@easdalcoi.es
Millán Saura, Fernando, millanf@easdalcoi.es
Vacas Catalá, Josefina, vacasj@easdalcoi.es
Ibañez Barberan, Gema, ibanezg@easdalcoi.es

Mitjans Audiovisuals

Botella Naval, Gema, botellag@easdalcoi.es
Espí Dura, Remei, espir@easdalcoi.es
Gómez Cruz, Alejandro, gomezx@easdalcoi.es
Gómez Duet, Belen, gomezb@easdalcoi.es

Materials i Tecnologia

García Luelmo, Marian, garciam@easdalcoi.es
Juan Morant, Mª Isabel, juani@easdalcoi.es

Organització i Legislació Laboral

Fernández Madrid, Mª Cruz, fernandezm@easdalcoi.es
Gisbert Gisbert, Toni, gisbertt@easdalcoi.es
Mendoza Gastearana, Arancha, mendozaa@easdalcoi.es
Vidal Cubedo, Juan Manuel, vidaljm@easdalcoi.es
Espeso Salamanca, Jose Luis, espesoj@easdalcoi.es

Fotografia

Mira Alfonso, Sara, miras@easdalcoi.es
García Tormo, Esther, garciae@easdalcoi.es
Tarruella González, Jesús, tarruellaj@easdalcoi.es

M. Taller Fotografia i Processos de Reproducció

Vidal Maroto, Luis, vidall@easdalcoi.es
Gran Moreno, Jose Angel, granj@easdalcoi.es

Història

García Perez, Joel, garciaj@easdalcoi.es
Martí Vañó, Vicent martiv@easdalcoi.es
Ruiz Serralta, Xavier, ruizx@easdalcoi.es
Vazquez Blanco, Alberto, vazqueza@easdalcoi.es

Anglès

Cremades Mira, Joaquim, cremadesx@easdalcoi.es
Silvestre Beneyto, Irene, silvestrei@easdalcoi.es

Disseny d’Interiors

Blasco Sánchez, Pilar, blascop@easdalcoi.es
Caro Gallego, Cristina, caroc@easdalcoi.es
Corbi Cabrera, Eduardo, corbie@easdalcoi.es
Marco García, Amelia, marcoa@easdalcoi.es
Pérez Monzó, Angel, perezma@easdalcoi.es
Reig Calabuig, Maria, reigm@easdalcoi.es
Vicens Molina, Carmina, vicensc@easdalcoi.es

Disseny de Producte

Alborch Beneito, Amanda, alborcha@easdalcoi.es
Gisbert Granados, Rosana, gisbertr@easdalcoi.es
Gómez Romero, Alejandro, gomeza@easdalcoi.es
Roldán Jiménez, Jose Joaquin, roldanj@easdalcoi.es
Sempere Gisbert, Francisco, semperef@easdalcoi.es

Disseny de Moda

Cabañes Falomir, Josefa, cabanesj@easdalcoi.es
Casañ Pallardo, Carolina, casanyc@easdalcoi.es
Fresneda Segura, Mª Ángeles, fresnedam@easdalcoi.es
Gomez Martín, Diana, gomezd@easdalcoi.es
Hernández Lopez-García, Manuela, hernandezm@easdalcoi.es
Pons Llobell, Dolors, ponsd@easdalcoi.es

Disseny Gràfic

Barriga Martínez, Encarna, barrigae@easdalcoi.es
Calbo Such, Rafael, calbor@easdalcoi.es
Castelló Andrés, María, castellom@easdalcoi.es
De la Cruz Nieto, Juan, delacruzj@easdalcoi.es
Expósito Andrés, Lourdes, expositol@easdalcoi.es
Fernández Monllor, Antonio, fernandeza@easdalcoi.es
Garrido Aracil, Just, garridoj@easdalcoi.es
Garrigos Pina, Consuelo, garrigosc@easdalcoi.es
Ortiz Rius, Juan Ramón, ortizj@easdalcoi.es
Sanz Rabadan, Pep, sanzj@easdalcoi.es
Sempere Vicedo, Jordi, semperejm@easdalcoi.es

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0
També et pot interesar:
Història
Localització
Identitat