Menu
 
Equip Humà

Càrrecs directius

Directora

Blasco Sánchez, Pilar, direccio@easdalcoi.es

Vicedirectora

Vicens Molina, Carmina, vicedireccio@easdalcoi.es

Secretària

Juan Morant, Maribel, juanm@easdalcoi.es

Caps d'estudi

Mira Alfonso, Sara, jefatura_cicles@easdalcoi.es
Gisbert Gisbert, Toni, jefatura_superior@easdalcoi.es

Consergeria

Enguix, Rosario enguixr@easdalcoi.es
Martínez, Cristina martinezc@easdalcoi.es

Administració

Informació general, info@easdalcoi.es
Secretaria, secretaria@easdalcoi.es
Erasmus, erasmus@easdalcoi.es
Pràctiques d'Empresa, practicas_empresa@easdalcoi.es
Biblioteca, biblioteca@easdalcoi.es
Taller de processos de reproducció tallerprocesos@easdalcoi.es
Alfaro, Paco, alfarop@easdalcoi.es

Comunicació

Estudis Superiors de Disseny
Departament de Disseny Gràfic,dissenygrafic@easdalcoi.es
Departament de Producte, producto@easdalcoi.es
Departament de Interiors, interiores@easdalcoi.es
Departament de Moda, moda@easdalcoi.es
Departament de Il·lustració Aplicada, ilustracion_aplicada@easdalcoi.es

Cicles Formatius
Departament Animació, animacio@easdalcoi.es
Departament de Fotografia, fotografia@easdalcoi.es
Departament Il·lustració, ilustracion@easdalcoi.es
Departament Gràfica Publicitària, grafica_publicitaria@easdalcoi.es
Departament Assistent Producte Gràfic Imprés, apgi@easdalcoi.es
Departament Projectes d'Obra i Decoració, pdo@easdalcoi.es
Departament Estilisme Indumentària, estilismo_indumentaria@easdalcoi.es

Comunicació digital
Web, web@easdalcoi.es

Claustre professors

Mitjans Informàtics

Abad Lluch, Dolors, abadd@easdalcoi.es 
Arques Castelló, Magdalena, arquesm@easdalcoi.es
Cebolla Román, Mº Amparo, cebollam@easdalcoi.es
Constant Grau, Francisca Josefa, constantp@easdalcoi.es
Bernabeu Pérez, Pilar, bernabeup@easdalcoi.es
Deusa Gea, Natxo deusai@easdalcoi.es
Llombart Díez, Carlos, llombartc@easdalcoi.es
Martínez Vidal, María Amparo, martinezva@easdalcoi.es
Puertes Puerto, Xavier, puertesx@easdalcoi.es
Ros Ruiz, Santiago, ross@easdalcoi.es

Dibuix

Albuixech Sancho, Sara, albuixechs@easdalcoi.es
Aledón Cuesta, Inmaculada, aledoni@easdalcoi.es
Carasusan Remiro, Jesús carasusanj@easdalcoi.es
Català Roca, Julia, catalaj@easdalcoi.es
Cubells Ruiz, Rosa, cubellsr@easdalcoi.es
Jiménez Sánchez,Francisco Javier jimenezj@easdalcoi.es
Llopis Grau, Jerjes, llopisj@easdalcoi.es
López Mateo, Encarna, lopeze@easdalcoi.es
Martínez Reig, Mª Ángeles, martinezrm@easdalcoi.es
Ortiz Jordà, Diana, ortizd@easdalcoi.es
Pascual Forés, Irenepascuali@easdalcoi.es
Paredes Vañó, Enric, paredese@easdalcoi.es
Rodríguez Orts, Rodrigo Emilio, rodriguezr@easdalcoi.es
Seguí Ruiz, Alejandro, seguia@easdalcoi.es
Vega Oreña, Patricia, vegap@easdalcoi.es

 

Mitjans Audiovisuals

Botella Naval, Gemma, botellag@easdalcoi.es
Correia Gomis, Daniel, correiad@easdalcoi.es
Espí Dura, Remei, espir@easdalcoi.es
Gómez Duet, Belén, gomezb@easdalcoi.es
Jerez Ponce, Andrés, jereza@easdalcoi.es
López Hidalgo, Jordi lopezj@easdalcoi.es
Murcia Ferre, Inés, murciai@easdalcoi.es
Sarrión de Alcantarilla, Gràcia, sarriong@easdalcoi.es

Materials i Tecnologia

Juan Morant, Maribel, juanm@easdalcoi.es
Mendoza Ibiza, Sergio mendozas@eadalcoi.es
Salmerón Cambra, Sergi, salmerons@easdalcoi.es
Llorca Esquerdo, Isabel, llorcai@easdalcoi.es

Organització i Legislació Laboral

Castelló Aparici, Matilde, castellomt@easdalcoi.es
Baixauli Portales, Salvador baixaulis@easdalcoi.es
Fernández Madrid, Mª Cruz, fernandezm@easdalcoi.es
Gisbert Gisbert, Toni, gisbertt@easdalcoi.es
Miquel Murcia, Jordi, miquelj@easdalcoi.es
Selfa Font, Javier, selfaj@easdalcoi.es
Vázquez Martínez, Ángel, vazquezan@easdalcoi.es

Fotografia

Arroyo García, Jordi arroyoj@easdalcoi.es
Carbonell Galiana, Juan, carbonellj@easdalcoi.es
Cascant Pla, María Magdalena, cascantm@easdalcoi.es
García Llorens, Jose Luís, garciajl@easdalcoi.es
García Tormo, Esther, garciae@easdalcoi.es
Mira Alfonso, Sara, miras@easdalcoi.es
Miralles Llorens, Lilia, mirallesl@easdalcoi.es
Mocha Hermoso, David, mochad@easdalcoi.es
Rodríguez Céspedes, Jesús, rodriguezj@easdalcoi.es

Història

Andrés Devesa, Anna Esperanza, andresae@easdalcoi.es
García Perez, Joel, garciaj@easdalcoi.es
Sala Llucián, Salomé,   salas@easdalcoi.es
Vázquez Blanco, Alberto, vazqueza@easdalcoi.es

Anglès

Martínez López, Diana, martinezd@easdalcoi.es
Sánchez Vicent, Inés, sanchezi@easdalcoi.es
Gras Gil, César, grasc@easdalcoi.es

Disseny d’Interiors

Blasco Sánchez, Pilar, blascop@easdalcoi.es
Blasco Giménez, Juan José, blascojj@easdalcoi.es
Huertas Alós, Belén, huertasb@easdalcoi.es
Reig Calabuig, Maria, reigm@easdalcoi.es
Tordera Llisterri, Lucía, torderal@easdalcoi.es
Vicens Molina, Carmina, vicensc@easdalcoi.es
Vidal Calatayud, Almudena, vidala@easdalcoi.es

Disseny de Producte

Alborch Beneito, Amanda, alborcha@easdalcoi.es
Manteca Molina, Carlos, mantecac@easdalcoi.es
Ulibarri Oses, David, ulibarrid@easdalcoi.es

Disseny de Moda

Baldan, Patrik, baldanp@easdalcoi.es
Cabañes Falomir, Josefa, cabanesj@easdalcoi.es
Casañ Pallardo, Carolina, casanyc@easdalcoi.es
Cuadrado Gómez, Elena, cuadradoe@easdalcoi.es
Fresneda Segura, Mª Ángeles, fresnedam@easdalcoi.es
Gómez Martín, Diana, gomezd@easdalcoi.es
Torrijos Martínez, Bárbara, torrijosb@easdalcoi.es

Disseny Gràfic

Calbo Such, Rafael, calbor@easdalcoi.es
Crovetto de la Iglesia, Blanca, crovettob@easdalcoi.es
Cremades Juan, Miguel Ángel, cremadesma@easdalcoi.es
De la Cruz Nieto, Juan, delacruzj@easdalcoi.es
Expósito Andrés, Lourdes, expositol@easdalcoi.es
Fernández Monllor, Antonio, fernandeza@easdalcoi.es
Galiana Cardona, Beatriz, galianab@easdalcoi.es
Garrido Aracil, Just, garridoj@easdalcoi.es
Garrigos Pina, Xelo, garrigosc@easdalcoi.es
Lletí Alarte, Vicenç, lletiv@easdalcoi.es
Mañó Girau, Helena, manyoh@easdalcoi.es
Rico Serrano, Maria ricom@easdalcoi.es
Sanz Rabadan, Pep, sanzj@easdalcoi.es
Tarazona Sanz, Ana, tarazonas@easdalcoi.es